Hotovostní půjčka

Hotovost na ruku

Chcete peníze? Někdy finance, které získáváte z pracovního poměru, nemusí stačit na pokrytí akutních potřeb financí a to můžete řešit právě hotovostní půjčkou pro problémové lidi.

Situace, které hotovostní půjčka dovede řešit

Je mnoho chvil, kdy je možná potřeba rychlého finančního přídělu a nemusí být vždy třeba jen špatné. V situacích, kdy v létě uvidíte krásný předmět, který by vašim blízkým udělal radost, je škoda tento předmět nechat plavat, počkat si až si na něj vyděláte (a jeho cena stihne stoupnout). Kolikrát je lepší si půjčit třeba jen pár tisíc a daný předmět koupit hned. Podobně můžete nakupovat i last minute zájezdy a dovolené.

Smutnou kapitolou hotovostních půjček je jejich uplatnění i v řešení těžkých životních situací. Opravy po živelných katastrofách, uhrazování zdravotních výloh atd.

Hotovostní půjčky od přátel

Nejmenší riziko v pořizování hotovostních půjček máte u známých. Ti často nechtějí ani úroky a stačí jim jen vaše dobré slovo, že jim peníze vrátíte. Ale jejich finanční rezervy, které vám mohou poskytnout, jsou často omezené. Proto se často hledají hotovostní půjčky z jiných zdrojů.

Další zdroje hotovostních půjček

Potřeba peněz je různá. Můžete potřebovat třeba jen pár stokorun, ale okamžitě, jindy zase sto tisíc a na ruku. Hotovostní půjčky, které dostanete ihned, a na ruku jsou velmi oblíbené, ale nezřídka podléhají silným úrokům.

Pokud vám ale stačí menší hotovostní půjčka, můžete využít například služeb půjčky na směnku.

Další možností, jak získat hotovostní půjčku je takzvaná telefonická půjčka, která vám po krátkém telefonátu, či pouze po poslání sms zprávy, zašle na váš udaný účet dohodnutý obnos peněz. Tato transakce mnohdy netrvá ani pět minut a vy již můžete z bankomatu vybrat hotovost.